Avrupa Yakası Moloz Hattı

Fatih Moloz Atım Firması 1 Km Uzalıkta

Moloz Atım Süreci Nasıl İşler ?

Fatih Moloz Atım Firması

Ülkelerarası ve ülkelerin kendi içerisinde gelişimini tetikleyen pek çok faktör bulunur. Bu faktörler genel itibari ile ülkenin içerisindeki kaynakların kullanımına göre olduğundan dolayı, değerlendirmeye almada bu hususun üzerinde durulması gerekir. İnşaat hizmetleri ve yeni yapıların hayata geçirilmesi gelişmekte olan ülkelerin en önemli stratejisi olduğu için, bunun üzerine düşmek, gerekli sorunlarında ortadan kaldırılmasına yardımcı olacaktır. ancak inşaat sektöründeki hızlı dalgalanmalar, yapıların restorasyon çalışmaları ve daha birçok mesele, molozların oluşumuna sebep olur. Molozlar ise pislik ve insan sağlığına ters detayları içerisinde barındırdığı için ortamdan uzaklaştırılmalıdır. Fatih moloz atım firması olarak verdiğimiz hizmetlerde, molozların adresten alınıp, moloz atım sahasına atılmasını sağlıyoruz.

Moloz atım konusunda uzun yıllardan itibaren hizmet verdiğimiz firmamızda molozların insan hayatına verdiği olumsuz etkilerin en aza indirilmesi için çaba sarf ediyoruz. İstanbul içerisinde herhangi bir yaka fark etmeksizin hizmet verdiğimiz için, sizlere her an ve her durumda ulaşabiliyoruz. Fatih moloz atım firması olarak bu hizmetlerimizi belediyenin desteği ile gerçekleştirmekte ancak tamamen belediyeye bağlı olarak çalışmamaktayız. Çünkü siz değerli müşterilerimize daha kaliteli hizmeti daha kaliteli durumlarda vermek istiyoruz.

Fatih Moloz Atım Firması Olarak Özel Hizmetlerimiz

Molozların oluşumunda itibaren nasıl atılacağı veya nasıl toplanacağı gibi sorunlar oldukça önemlidir çünkü moloz atım hizmetlerinde dikkat edilmesi gereken, bu molozların nereye atılacağıdır. Her noktaya veya çöpe moloz atma durumu kesinlikle yasaktır. Belediyeler molozların atılması için özel alanlar belirledikleri için, sadece bu noktalara moloz atımı gerçekleştirilir. Moloz atım firması Fatih bölgesinde bu nedenle önemli olmakta, tüm detaylar alanında uzman personeller ile ele alınmaktadır.

Firmamızda verdiğimiz hizmetler kapsamlı olmanın yanında günün her saatinde olduğu için, sizlerden gelen talep ne olursa olsun, hizmetimizi 7/24 gerçekleştiriyoruz. Fatih moloz atım firması hizmetlerimiz arasında da yıkım kırım işlemleri bulunur. Bu işlemler neticesinde, firmamızda çalışan personellerimiz, gerekli çalışmaları yaparak, kırım işlemlerini yapmakta ve daha sonra gerekli moloz atımı gerçekleştirilmektedir. Sizlerde bu alanda yeterli bir tecrübeye hâkim firmamızdan hizmet almak isterseniz, bizlere irtibat numaralarımızdan ulaşmanız mümkündür

Fatih Moloz Atımı Firması İçin gerekli olan araç ve molozlar

Moloz Atım Süreci Nasıl İşler ?

Öncelikle web sayfamızı ziyaret ettikten sonra detaylı bilgi edinirsiniz sektör hakkında bilgi edinmek sizinde hakkınız değil mi ? firmamız özel bir firma olduğu için ücret karşılığı bu işleri yapmakta ve servisimiz 7/24 hizmet etmektedir ücret karşılığı olması olası bir durumdur.

bizi iyi analiz ettikten sonra web sayfamızdaki numaradan servislerimize ulaşırsınız servisimiz sizlere moloz atımı hakkında ve nasıl atılacağı hakkında detaylı bilgi verdikten hemen sizlere bazı sorular sorar bu sayede aklınıza herhangi bir soru işareti kalmaz bu bizim ve sizler içinde olumlu bir durum. Müşterilerimiz memnun etmek nede olsa bizim işimiz ?

sorular yanıtlandıktan hemen sonra servis sizi moloz atımı sırasına koyar ve gün içerisinde molozları almak için sizlere saat detayını sunar bu durum şöyle olur ; eğer sizlere eleman veya iş gücü lazımsa eleman temini sağlanır ve ücret buna kıyasla alınır. Daha sonra fiyatta anlaşmışsanız servisimiz gün içerisinde gelir ve molozları o anda analiz eder ve çevre şartları ne kadar elverişli ise ona göre güvenli bir şekilde moloz alımı gerçekleştirir. Bu durum ekolojik duruma göre değişir mesela hava yağmurlu ise veya çok sıcak ise belli başlı aksaklıklar gerçekleşebilir  ama bu moloz alım işlemini gerçekleştirememiş anlamına gelmez şartlar ne olursa olsun molozlar sizlere söz verildiği gibi alınır.

Moloz Alındıktan Sonra Nasıl Bertaraf Edilir Nereye Atılır ?

size söz verdiğimiz işi gerçekleştirdikten sonra kamyonetimizle yani yükleme arabasıyla en kısa belediye moloz döküm sahasına doğru yol alır burada tabi ki ücret karşılığı moloz dökülme işlemi gerçekleşir. Arabamız damper denilen cisimle kaldırılıp yer dökülür ve çıkılar. Yere dökülen molozları insan gücüyle temizlenir ve saf moloz halini alır sonra karıştırılır zamanı geline moloz döküm sahasında tır denilen büyük arabalara yüklenir ve bertaraf edilir.

Daha sonra tır bu molozları taşır ve oda belirli alanlara yani Kemerburgaz veya şile taraflarına götürülür orada belediyenin verdiği izinle boş alanlara dökülür ve bu sayede molozlardan hem biz hem de siz kurtulmuş olursunuz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
MESAJ GÖNDER !
1
Scan the code
Merhaba ! Moloz Attırmak Mı İstiyorsunuz Hemen Ulaşın Yardımcı Olalım. :)