Avrupa Yakası Moloz Hattı

Eyüp Moloz Atım Firması 7/24 Destek

Eyüp Moloz Atım Firması Hizmetlerimizin Değerleri

Eyüp Moloz Atım Firması

Yenileşme sebebi ile yıkılması emredilen binalar ve yapılandırmaya giden binaların, dairelerin ve daha birçok yerin yıkımında, tamiratından sonra ortaya çıkan birikintiler, molozlar olarak adlandırılır. Molozların oluşması aşamasında yukarıda belirtilen detaylar önemli olur ve bunun yanında, her türlü malzeme birikintisi moloz olarak adlandırılmaz. Molozlar genel tabiri ile demir, beton, tahta, boya gibi malzemelerden oluştuğu için, diğer malzemelerin dâhil olması, molozların dışında bir birikinti, yani çöp olarak adlandırılacaktır. Konuyu genele vurmak gerekirse, hastane ve evsel atıkların dışındaki atıklar, moloz kategorisine dâhil olmaz.  Eyüp moloz atım firması olarak tüm zamanların en iyi moloz hizmetini sizlere vererek, aklınızdaki tüm sorulara da anında cevap vermeye çalışıyoruz.

Eyüp Moloz Atım Firması

Hizmet modüllerinin anlamlandırılması, daha iyi bir hizmet verilebilmesi için, personellerimizin eğitimlerine ve işteki becerilerine önem veriyoruz. Çünkü moloz atım, yıkım kırım gibi işlemler, ağır işçilik gerektirdiği için, bu alanda aktif bir şekilde müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bu alanda başarının en önemli anahtarı, iyi bir şekilde hizmeti veren personellerdir. Çünkü işlerde aksamaların meydana gelmesi, işlemlerin gecikmesi gibi durumlar, moloz atım hizmetlerinde pek çok olumsuzluğu doğuracaktır.

Eyüp Moloz Atım Firması Hizmetlerimizin Değerleri

İBB tarafından desteklenerek hizmet vermeye başladığımız firmamızda sizlere en iyi hizmeti vermek için Avrupa Yakası, Anadolu Yakası dâhil olmak üzere İstanbul’un her kesimine hizmet veriyoruz. Eyüp moloz atım firması olarak, bu tür geniş kapsamlı bir hizmete imza attığımız için, hizmetlerimizin çeşitliliğine ve kalitesine önem vermek, en geçerli sebepler arasında yer alıyor. Hal böyle olunca, siz değerli müşterilerimize hizmet verirken, tavsiye ve görüşleriniz bizler için en üst seviyededir.

Moloz hatlarının kurulması ile beraber, aktif bir moloz hattına sahibiz. Bu hattan bizlere günün her saatinde ulaşma imkânına sahip olmanızı yanında, aynı zamanda eksik hususların değerlendirmesini de yapabilirsiniz. Çünkü hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimiz için, sizlerin memnuniyetine odaklı olarak gerçekleştiriyoruz. İyi bir firmanın yapması gerekende normal olarak budur. Eyüp moloz atım firması olarak sizlerde hizmet anlayışımız ve hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz, bizlere telefon numaralarımızdan günün her saatinde ulaşabilirsiniz.

Moloz Atım Süreci Nasıl İşler ?

Öncelikle web sayfamızı ziyaret ettikten sonra detaylı bilgi edinirsiniz sektör hakkında bilgi edinmek sizinde hakkınız değil mi 🙂 firmamız özel bir firma olduğu için ücret karşılığı bu işleri yapmakta ve servisimiz 7/24 hizmet etmektedir ücret karşılığı olması olası bir durumdur.

bizi iyi analiz ettikten sonra web sayfamızdaki numaradan servislerimize ulaşırsınız servisimiz sizlere moloz atımı hakkında ve nasıl atılacağı hakkında detaylı bilgi verdikten hemen sizlere bazı sorular sorar bu sayede aklınıza herhangi bir soru işareti kalmaz bu bizim ve sizler içinde olumlu bir durum. Müşterilerimiz memnun etmek nede olsa bizim işimiz 🙂

sorular yanıtlandıktan hemen sonra servis sizi moloz atımı sırasına koyar ve gün içerisinde molozları almak için sizlere saat detayını sunar bu durum şöyle olur ; eğer sizlere eleman veya iş gücü lazımsa eleman temini sağlanır ve ücret buna kıyasla alınır. Daha sonra fiyatta anlaşmışsanız servisimiz gün içerisinde gelir ve molozları o anda analiz eder ve çevre şartları ne kadar elverişli ise ona göre güvenli bir şekilde moloz alımı gerçekleştirir. Bu durum ekolojik duruma göre değişir mesela hava yağmurlu ise veya çok sıcak ise belli başlı aksaklıklar gerçekleşebilir  ama bu moloz alım işlemini gerçekleştirememiş anlamına gelmez şartlar ne olursa olsun molozlar sizlere söz verildiği gibi alınır.

Moloz Alındıktan Sonra Nasıl Bertaraf Edilir Nereye Atılır ?

size söz verdiğimiz işi gerçekleştirdikten sonra kamyonetimizle yani yükleme arabasıyla en kısa belediye moloz döküm sahasına doğru yol alır burada tabi ki ücret karşılığı moloz dökülme işlemi gerçekleşir. Arabamız damper denilen cisimle kaldırılıp yer dökülür ve çıkılar. Yere dökülen molozları insan gücüyle temizlenir ve saf moloz halini alır sonra karıştırılır zamanı geline moloz döküm sahasında tır denilen büyük arabalara yüklenir ve bertaraf edilir.

Daha sonra tır bu molozları taşır ve oda belirli alanlara yani Kemerburgaz veya şile taraflarına götürülür orada belediyenin verdiği izinle boş alanlara dökülür ve bu sayede molozlardan hem biz hem de siz kurtulmuş olursunuz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
MESAJ GÖNDER !
1
Scan the code
Merhaba ! Moloz Attırmak Mı İstiyorsunuz Hemen Ulaşın Yardımcı Olalım. :)