Avrupa Yakası Moloz Hattı

Başakşehir Moloz Atım Firması

Başakşehir Moloz Atım Firması Olarak Nasıl Hizmet Veriyoruz?

Başakşehir Moloz Atım Firması

Yapıların yıkılması veya dekoratif faaliyetler sonucunda çeşitli kırma dökme işlemleri neticesinde ortaya çıkan demir, tuğla, alçı, boya, ahşap, lavabo, seramik, mermer ve daha birçok malzeme, moloz kategorisine girer. Genel anlamda tadilat yapıldıktan sonra ortaya çıkan molozlar, insan sağlığına birçok konuda zarar verir ve bu nedenle atılması gerekir. Ancak bu pek mümkün olmaz çünkü belediyelerin çöp konteynerlerine veya başka bir alana molozların atılması kesinlikle yasaktır. Molozların atılması için belediye özel alanlar belirler ve bu alanlara molozlar atılır. Başakşehir moloz atım firması olarak, belediyenin yetkilendirdiği firmalardan biri olduğumuz için, molozlarınızın atılmasını en uygun fiyatlara gerçekleştirmekteyiz.

Evlerde oluşan çöpler ve tıbbi denilebilecek atıklar, moloz kategorisine dâhil olmaz ve burada önemli olan, yukarıda bahsedilen malzeme türevlerinden olmasıdır. Yapıların oluşturulmasında kullanılan malzemelerin tamamı moloz kategorisine girer. Bunun dışındaki malzemeler kesinlikle moloz olmaz ve moloz kategorisine dâhil edilip kesinlikle atılamaz. Oluşan molozların atılmasında ise uzman firmalardan destek almak gerekir. Başakşehir moloz atım firması olarak verdiğimiz tüm hizmetlerde siz değerli müşterilerimize en hızlı moloz atım hizmetini, 7/24 vermeye devam ediyoruz.

Başakşehir Moloz Atım Firması Olarak Nasıl Hizmet Veriyoruz?

Molozların atılmasında belediye ve yetkilileri görevlidir. Belediyelerin yetkilendirdiği kişiler molozların atılmasını sağlar. Bu nedenle moloz atım firması İstanbul için en çok ihtiyaç duyulan firmalar arasında ilk sırada yer almaktadır. Firmamız ise İstanbul’da hizmet vererek, her türlü molozun alınması ve daha sonra moloz atım sahalarına götürülmesini sağlar. Bu alanda verdiğimiz hizmetlerimizde personellerimiz en iyi eğitimi aldıkları için, hizmetleri kusursuz bir şekilde gerçekleştirirler.Başakşehir Moloz Atim Firması

Verdiğimiz moloz atım hizmetlerinde uyguladığımız fiyat sistemlerinin seviyesi oldukça düşüktür ve bu alanda en iyi hizmet veren firmalar arasında ilk sırada yer almaktayız. Müşterilerimizin memnuniyetini, firma esaslarımız arasına koyduğumuz için, tüm müşterilerimizin taleplerini dinlemekteyiz. Başakşehir moloz atım firması olarak, sizlerin biriktirdiği, çuvalladığı veya çuvallamadığı tüm molozlarınızı en kısa sürede sizlerden almaktayız. Bizlere telefon numaralarımızdan günün her saatinde ulaşarak, gerekli olan bilgileri almanın yanında, alanında uzman personellerimiz vasıtası ile moloz atım hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Moloz Atım Süreci Nasıl İşler ?

Öncelikle web sayfamızı ziyaret ettikten sonra detaylı bilgi edinirsiniz sektör hakkında bilgi edinmek sizinde hakkınız değil mi ? firmamız özel bir firma olduğu için ücret karşılığı bu işleri yapmakta ve servisimiz 7/24 hizmet etmektedir ücret karşılığı olması olası bir durumdur.

bizi iyi analiz ettikten sonra web sayfamızdaki numaradan servislerimize ulaşırsınız servisimiz sizlere moloz atımı hakkında ve nasıl atılacağı hakkında detaylı bilgi verdikten hemen sizlere bazı sorular sorar bu sayede aklınıza herhangi bir soru işareti kalmaz bu bizim ve sizler içinde olumlu bir durum. Müşterilerimiz memnun etmek nede olsa bizim işimiz ?

sorular yanıtlandıktan hemen sonra servis sizi moloz atımı sırasına koyar ve gün içerisinde molozları almak için sizlere saat detayını sunar bu durum şöyle olur ; eğer sizlere eleman veya iş gücü lazımsa eleman temini sağlanır ve ücret buna kıyasla alınır. Daha sonra fiyatta anlaşmışsanız servisimiz gün içerisinde gelir ve molozları o anda analiz eder ve çevre şartları ne kadar elverişli ise ona göre güvenli bir şekilde moloz alımı gerçekleştirir. Bu durum ekolojik duruma göre değişir mesela hava yağmurlu ise veya çok sıcak ise belli başlı aksaklıklar gerçekleşebilir  ama bu moloz alım işlemini gerçekleştirememiş anlamına gelmez şartlar ne olursa olsun molozlar sizlere söz verildiği gibi alınır.

Moloz Alındıktan Sonra Nasıl Bertaraf Edilir Nereye Atılır ?

size söz verdiğimiz işi gerçekleştirdikten sonra kamyonetimizle yani yükleme arabasıyla en kısa belediye moloz döküm sahasına doğru yol alır burada tabi ki ücret karşılığı moloz dökülme işlemi gerçekleşir. Arabamız damper denilen cisimle kaldırılıp yer dökülür ve çıkılar. Yere dökülen molozları insan gücüyle temizlenir ve saf moloz halini alır sonra karıştırılır zamanı geline moloz döküm sahasında tır denilen büyük arabalara yüklenir ve bertaraf edilir.

Daha sonra tır bu molozları taşır ve oda belirli alanlara yani Kemerburgaz veya şile taraflarına götürülür orada belediyenin verdiği izinle boş alanlara dökülür ve bu sayede molozlardan hem biz hem de siz kurtulmuş olursunuz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
MESAJ GÖNDER !
1
Scan the code
Merhaba ! Moloz Attırmak Mı İstiyorsunuz Hemen Ulaşın Yardımcı Olalım. :)